Nurmenuku 2. Suur kodulinnu ja küülikute laat
18. September 2016 Pärnumaal

Nurmenuku 2. Suur kodulinnu ja küülikute laat 18. September 2016 Pärnumaal

MÜÜJA MEELESPEA

Laadal võimalik müüa vaid selle eest tasudes kohapeal 10€ müügifrondi jooksev meeter või eelnevalt tehtud ülekandega Nurmenuku Puhkekeskus OÜ arveldusarvele vastavalt kauplejale saadetud arvele.

Registreerides end müüjaks enne 10. september 2016 on Teile hinnaks 7€ müügifrondi jooksev meeter. Arve tuleb tasuda õigeaegselt!
Registreerimine toimub tel. +372 5077851 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eelregistreerumine laadale lõpeb 15. september 2016!
Kõik hiljem soovijad ning oma arve tasumata jätnud saavad lunastada laadapäeva hommikul müügipileti hinnaga 10€/jooksev meeter.

Osalemistingimused Nurmenuku laadal

 • • Laada müügikoha broneering jõustub pärast rendisumma õigeaegset laekumist korraldaja arvele. Ülaltoodud rendisumma on koos käibemaksuga. Broneeritava müügikoha miinimumlaius on 1 meetrit.
 • • Laadal kauplemist lubavaks dokumendiks on kohapealt ostetud müügipilet või arve.
 • • Vabadele kohtadele väljastatakse müügipileteid enne laadapäeva algust Nurmenuku Puhkekeskuses.
 • • Hea laadamaine säilitamiseks on korraldajal õigus piirata kauplejale müügikohtade arvu ja tõkestada sobimatute teenuste ja kaupade müügilepääs.
 • Pääs müügikohtadele asumiseks ja müügipiletite väljastamine vabadele kohtadele on avatud:
  18. september kell 6.00 kuni 8.00
 • • Kauplejaid lubatakse laadaplatsile ainult nimekirja alusel või müügipileti esitamisel.
 • Kauplemisaeg laadal on 18. september kell 9.00 kuni 16.00
 • • Kaupleja seab müügikohale reklaami kaupleva firma või isiku nimega (see on kaupleja enda hüvanguks ning enda kauba inimestele tutvustamiseks). Müüjad kannavad nimesilte.
 • • Elektrienergia kasutamine on võimalik ainult selleks ettevalmistatud kohtades ja erikokkuleppe alusel.
 • • Platsi üldkoristuse tagab korraldaja. Müügikoha ja selle lähema ümbruse hoiab korras kaupleja.
 • Linnud peavad olema terved!

Pane tähele! Õigeaegselt tasumata rendi puhul kaotate õiguse broneeritud kohale ja osavõtt laadal kauplejana on võimalik vaid müügipileti lunastamisel laadapäeval järjekorras ülejäänud kohtadele, kus müügifrondi jooksva meetri hinnaks on 10€.

Kui olete eelnevaga tutvunud ja Teil on jätkuvalt küsimusi, helistage +372 5077851.

Ülevaatuse korraldab koostöös Nurmenuku Puhkekeskusega
Eestin Raskaat Vetohevoset ry. , ("MTÜ Eesti Raskeveohobused Soomes")
toimub
laupäeval, 06.08.2016. a.
NURMENUKU PUHKEKESKUSES
Kiisa külas, Sauga vallas Pärnumaal

RASKEVEOHOBUSTE SHOW 2016

Ürituse algus kell 12:00

10:00 Hobuste mõõtmine. Hobustega tulijad palume selleks ajaks kindlasti kohal olla.
12.00 Tervitussõnad
1. Raskeveohobuste rakendite vigursõit. Auhindamine.
2. Tünnisõit. Auhindamine.
3. Raskeveohobuste takistusrada (agility). Vaata juhendit. Auhindamine Alustab oma tööd hindamiskomisjon Sanna Turu(Eesti) ja Mari-Tiina Jääskeläinen (Soome)
4. Noorte täkkude (osalevad täkud sünniaastatega 2010-2013) näitus, hindamine ja autasustamine. ``Parim eesti raskeveo tõugu noortäkk 2016`` väljakuulutamine.
5. Vanemate täkkude (sünniaasta 2009 ja varem) näitus, hindamine ja autasustamine. ``Parim eesti raskeveo tõugu täkk 2016`` väljakuulutamine.
6. Noorte eesti raskeveo tõugu märade (osalevad märad sünniaasta 2010-2013) näitus, hindamine, autasustamine. ``Parim eesti raskeveo tõugu noormära 2016``väljakuulutamine.
7. Vanemate märade (sünniaasta 2009 ja varem) näitus, autasustamine. ``Parim eesti raskeveo tõugu mära 2016`` väljakuulutamine.
8. ``Publiku lemmik ``hobuse auhindamine. Hobusekasvatajate õhtusöök, muusika ja kokkuvõtete tegemine.

Nurmenuku Puhkekeskuse atraktsioonid on avatud lastele terve päeva jooksul soodushindadega. Sissepääs üritusele ja loomapargiga tutvumine on sellel päeval tasuta!

Rohkem infot saab: www.raskeveohobune.ee , www.nurmenukupk.ee, www.erhevoset.com või telefonidel +372 507 7851 Viktoria Kaasik +372 528 1238 Sanna Turu.

NÄITUSEL OSALEVAD HOBUSED, KES ON MÜÜGIKS TULEB REGISTREERIMISEL TEADA ANDA!

Parimale vanemale täkule eriauhind. Hobustele rosetid, võitjatele karikad.

Võistluste auhinnad on välja pannud sponsorid! TÄNAME TOETUSE EEST!

Osavõtt: Palume hobune ja osavõtt registreerida hiljemalt 23 juulil meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel, +372 507 7851 Viktoria Kaasik. Kaasa hobuse pass, hobuse esitajatel korrektne riietus. Täkkude esitlejatel nõutav kiiver/kaska.
Ülevaatuse osalemistasu on 5 €/hobune.

Hobuste majutus boksides 10.-eur päev. Nurmenuku tall Viktoria Kaasik +372 507 7851 (hobuse registreerimisel boksisoovist palun teada anda).

Veterinaaria: Osalejate tallides ei tohi olla registreeritud nakatumisi viimase 60 päeva jooksul. Hobuste tervist kontrollib kohapeal veterinaararst.

Info:

Eestin Raskaat Vetohevoset ry., Tarja Halonen +358 456 478 944
Eesti Raskeveohobuse Selts, Sanna Turu +372 528 1238
Nurmenuku Puhkekeskus OÜ, Viktoria Kaasik +372 507 7851

Osavõtjate nimekiri avaldatakse kodulehtedel www.raskeveohobune.ee ja www.erhevoset.com

Tulge ja veetke üks mõnus päev meeldiva meelelahutusega suurte hobuste seltsis! Kohtumiseni!

Teadmiseks:

Eestin Raskaat Vetohevoset ry. on Soome aretusorganisatsioon, kes sai 2015.a. ametliku tegevusloa eesti raskeveohobuste paralleeltõuraamatupidajaks. Meie tõuraamatusse on võimalik registreerida nii Soomes kui ka Eestis paiknevaid hobuseid, sõltumata hobuseomaniku elukohast.

Nurmenuku ülevaatus 06. augustil on eesti raskeveo tõu ametlik jõudluskontroll, kuhu on teretulnud osalema kõik vähemalt 3-aastased (sünd. 2013.a. või varem) eesti raskeveo tõugu hobused, sõltumata sellest, kas nad on registreeritud Soome või Eesti tõuraamatus.

Alla 3-aastastele hobustele või teiste hobusetõugude esindajatele on võimalik saada kohtunikelt mitteametlik hinnang.

Osalemistasu hind on sama sõltumata sellest, millises tõuraamatus hobune on registreeritud, kui vana ta on või kas tema omanik on mõne ühingu liige või mitte.

Erinevad klassid: 3-6 -aastased ER-noorhobused (sünd. 2010-2013), üle 6-aastased ER-hobused ning vajadusel teiste tõugude esindajad ja alla 3-aastased.

RASKEVEOHOBUSTE SHOW 2016

Eesti Raskeveohobuste Show 2015 

Eesti Raskeveohobuse Selts (ERS) korraldab 1. augustil Pärnumaal, Nurmenuku Puhkekeskuses Eesti Raskeveohobuste Show 2015. Näha saab kõigi ER-tõuraamatu osade paremikku oma täies hiilguses. Korraldatakse näitus-müük, etteasteid ja võistlusi ning vigursõite rakenditega. Kohal ka tegusad metsatööhobused ja meeldiv meelelahutusprogramm. Päeva raames astub lavale ka Soome bänd MidnightExpress rhytm&blues/rock&roll -ansambel !!:) Broneeri see päev juba varakult perele, SUURTELE hobustele ja ilusale Pärnu suveilmale! Üritus on tasuta!!!

Täpsem päevakava ja juhend hobustega osalejatele ilmub hiljemalt maikuu lõpuks.
Info te. 5077851 Viktoria Kaasik

Fanny Fiona

29.09.2014 varssus meie tallis mära Kevade. Varss oli väga oodatud, kuna see on esimene varss külmaverelisest täkust Famos, kes on eksporditud Eestise Saksamaalt meie talli oktoobris 2013a. Kui me ta tõime hakkas meie Kevade kohe indlema ja me paaritasime ta Famosega. Ultraheliga läbivaatamisel aga selgus, et see paaritus kandis vilja ja tulemas olid kaksikud. Kuna reeglina ikka märad kaksikutega jäävad hätta, siis otsustasime, et laseme ühe kaksiku võtta ära. Otsus oli õige ja Kevade kandis oma tiinuse ilusti lõpuni ja nii sündiski märavarss Fanny Fiona. Fiona on väga sotsiaalne ja julge varss, suurt kasvu ja väga ilusa pea kujuga varss. Ta läheb värvuselt oma isa Famose moodi.